30 augustus 2024
Septemberveiling
Het is zover, de catalogus voor de veiling van 16 t/m 21 september staat online en het bieden kan beginnen. Als object van de veiling hebben we dit keer gekozen voor een Wurltizer jukebox, de One More Time 1015-CD uit 2001, maar u treft ook een Rock Ola jukebox aan uit de jaren 1960. Deze veiling bevat ruim 3000 kavels en het aanbod is weer zeer divers. De veiling hebben wij verdeeld over 6 dagen, de indeling en alle informatie over tijden en kosten treft u HIER aan.
This newsletter is to inform you about our upcoming "September auction" with more than 3000 lot numbers. This auction will be held from 16 t/m 21 September 2024. Please check our catalogue by clicking HERE to have a preview.
vrijdag |
13 september |
10.00-16.00 uur |
zaterdag |
14 september |
10.00-16.00 uur |
zondag |
15 september |
10.00-16.00 uur |
maandag |
16 september |
19.00 uur en volgende dagen |
Veiling antiek en klokken
Ook deze keer starten we met de veiling van antieke meubelen, lampen, klokken en een aantal spiegels, waaronder één van 250x128 cm waarvan u hierboven een detail van de rijk bewerkte kuif ziet. Totaal zullen er 300 kavels op deze avond via Live Streaming geveild worden.
Collectie Russische kunst
Het aanbod van kunst is ook dit keer weer zeer divers. 18e, 19e en 20e eeuwse meesters wisselen elkaar af in de komende veiling. Waar ik uw aandacht op wil vestigen zijn de werken van de in Moskou geboren kunstenaar Alexander Andreyevich Lopadkin (1922-1996). Van deze kunstenaar hebben wij maarliefst 25 kavels die afkomstig zijn uit een nalatenschap van een voormalig galeriehouder. Hierboven ziet u een detail van kavelnummer 1120. De veiling is dinsdagavond 17 september aanvang 19.00 uur.
Veiling 19 september
Ook in deze veiling treft u een mooie collectie aziatica aan, bestaande uit: porselein, brons, lakwerk, jade en een mooie verzameling met ivoren netsuke's compleet met Cites certificaten. Dat hudt in dat we deze ivoren netstuke's uitsluitend binnen de EU mogen verkopen. Hierboven ziet u een detail van kavel 4000: Kapitale porseleinen kom met 'dragon chasing pearl' decor aan buitenzijde en vogel op rots decor aan binnenzijde, China Wanli periode ca. 1600, 17 cm hoog, 38 cm diameter, daarmee zullen we de veiling op donderdag 19 september om 19.00 uur beginnen.
Laatste zitting Live Streming
Op vrijdagavond 20 september zullen wij de serie veilingen die Live vanuit de zaal gestreamd worden afsluiten met de veilingzitting van Design en moderne kunst. Hierboven ziet u een bureau, ontwerp Erik Brouer voor Brouer Møbelfabrik, Denemarken jaren 1960. Naast een gevarieerd aanbod van meubelen en verlichting zijn er diverse kunstwerken van Karel Appel, Klaas Gubbels, Jan Cremer, Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe, Jan Peter Opheusden en vele anderen. Deze veiling zorgt altijd voor verrassende opbrengsten. De volgende dag, zaterdag 21 september lopen de laatste 2 zittingen via het Timed Online systeem af. Dat is de veiling van goud en zilver en de afdeling "Brocante" met in totaal 1.000 kavels.
Collectie Ben Kamphuis
Als we verder vooruitkijken, dan wil ik u de volgende veiling alvast onder de aandacht brengen, de veiling van 18 t/m 23 november. Wij zullen een aparte zitting organiseren voor de collectie van Ben Kamphuis. De heer Kamphuis heeft in meer dan 40 jaar een prachtige verzameling natuurkundige meetinstrumenten opgebouwd en heeft ons de opdracht gegeven om deze bijzondere verzameling op de markt te brengen. De collectie bevat ruim 400 kavels, waaronder een zeldzaam Mundomotorium. HIER kunt u een filmpje bekijken waarin een docent natuurkunde van de Groninger Universiteit uitleg geeft wat een Mundomotorium is. Afgelopen week hebben wij deze collectie opgehaald en Omroep TV Oost heeft hier een nieuwsitem van gemaakt dat u HIER kunt bekijken.
Tot zover deze nieuwsbrief, wij wensen u veel kijkplezier op onze site en succes met het plaatsen van uw biedingen en/of favorieten.
Hartelijke groet vanuit Arnhem,